La Défense, Paris
+06 48 48 87 40

سرویس رفع خطا و مشکل This Apple ID is not active و فعال سازی مجدد اپل آیدی

سرویس رفع خطا و مشکل This Apple ID is not active و فعال سازی مجدد اپل آیدی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و اپل از شما بخواهد که رمز اپل ایدی خود را وارد کنید. شما رمز اپل ایدی را وارد می کنید و ناگهان با خطای This Apple ID is not active مواجه می شوید. سعی می کنید اپل ایدی را از روی دستگاه خارج کنید، اما برای خارج کردن اپل ایدی از دستگاه مجدد با همین خطا مواجه می شوید. همچنین ممکن است به سایت appleid.apple.com بروید و بر روی گزینه Forgot Apple ID or Password? کلیک می کنید تا رمز اپل ایدی خود را ریست کنید اما متاسفانه مجدد با خطای This Apple ID is not active مواجه می شوید. ما می توانیم این خطا را رفع کنیم و اپل ایدی شما را مجدد فعال نماییم.

رفع خطای This Apple ID is not active
برای رفع این مشکل راهی جز صحبت یا چت با پشتیبانی اپل وجود ندارد. شما در صورت تسلط به زبان انگلیسی می توانید با پشتبانی اپل تماس تلفنی بگیرید یا از طریق چت صحبت کنید و به اپل خطا و مشکل را توضیح دهید تا اپل این مشکل را برای شما رفع کنید. در صورتی که خودتان نمی توانید با اپل تماس برقرار کنید، ما این کار را می توانیم برای شما انجام دهیم و اپل ایدی تان را مجدد فعال کنیم. سرویس حذف مشکل This Apple ID is not active شامل گارانتی ۱۰۰٪ بازگشت وجه، در صورت عدم موفقیت می باشد.

توجه داشته باشید زمانی که اپل ایدی شما مجدد فعال می شود، قابلیت دانلود از اپ استور را نخواهد داشت و تنها می توانید آن را از دستگاه خود خارج نمایید. در صورتی که ما سرویس حذف خطای This Apple ID is not active را برای شما انجام دهیم، می توانیم علاوه بر فعال سازی اپل ایدی، قابلیت دانلود از اپ استور را فعال کنیم. برای فعال سازی کامل اپل ایدی نیاز به اپل ایدی، رمز عبور و سوالات امنیتی اپل ایدی می باشد. اما برای فعال سازی به منظور خارج کردن اپل ایدی از دستگاه، تنها خود اپل ایدی کافی است.

هزینه انجام سرویس توسط ما : 250,۰۰۰ تومان

مدت زمان انجام سرویس : کمتر از یک ساعت کاری

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *